DECEMBER 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Termínový kalendár sezóna 2018-2019

S O B O T A

N E D E Ľ A

15.12.2018

2.kolo žiackej ligy Košice

16.12.2018

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice, Taliansko

22.12.2018

 

23.12.2018

 

29.12.2018

 

30.12.2018

 

21.-5.1.2019 Reprezentačné sustredenie Moštenica

5.1.2019

 

6.1.2019

 

12.1.2019

GP Croatia Samobor

13.1.2019

GP Croatia Samobor

19.1.2019

12.Memoriál Michala Bozogáňa Košice http://www.karateunion.sk/MMB/2019/MMB200119.htm

20.1.2019

 

26.1.2019

Karate 1 Premier League - Paris Francuzsko

27.1.2019

Karate 1 Premier League - Paris Francuzsko

2.2.2019

 

3.2.2019

 

9.2.2019

46. ME  kadetov, juniorov, U21, Aalborg Dánsko

10.2.2019

46. ME  kadetov, juniorov, U21, Aalborg Dánsko

16.2.2019

Karate 1 Premier League - Dubai, SAE

17.2.2019

Karate 1 Premier League - Dubai, SAE

23.2.2019

 

24.2.2019

 

2.3.2019

3.kolo žiackej ligy Snina

   

2.3.2019

Karate 1 Seria A - Salzburg, Rakusko

3.3.2019

Karate 1 Seria A - Salzburg, Rakusko

9.3.2019

 

10.3.2019

 

16.3.2019

 

17.3.2019

 

23.3.2019

 2.kolo SP žiakov Myjava

24.3.2019

 

28.3-31.3.2019 Majstrovstvá Europy seniorov , Guadalajara,Španielsko

30.3.2019

 

31.3.2019

 

6.4.2019

 

7.4.2019

 

13.4.2019

 

14.4.2019

 

20.4.2019

Karate 1 Premier League - Rabat, Maroko

21.4.2019

Karate 1 Premier League - Rabat, Maroko

27.4.2019

 

28.4.2019

 

4.5.2019

 

5.5.2019

 

11.5.2019

 

12.5.2019

 

18.5.2019

 

19.5.2019

 

25.5.2019

 

26.5.2019

 

1.6.2019

 

2.6.2019

 

8.6.2019

Karate 1 Premier League - Shanghai, Čina

9.6.2019

Karate 1 Premier League - Shanghai, Čina

15.6.2019

 

16.6.2019

 

22.6.2019

Karate 1 Seria A - Montreal, Canada

23.6.2019

Karate 1 Seria A - Montreal, Canada

29.6.2019

European Games, Minsk,Bielorusko

30.6.2019

European Games, Minsk,Bielorusko

6.7.2019

WKF Youth Camp, U12,U21 & Cup, Umag, Chorvatsko

7.7.2019

WKF Youth Camp, U12,U21 & Cup, Umag, Chorvatsko

13.7.2019

 

14.7.2019

 

20.7.2019

 

21.7.2019

 

27.7.2019

 

28.7.2019

 

3.8.2019

 

4.8.2019

 

10.8.2019

 

11.8.2019

 

17.8.2019

 

18.8.2019

 

24.8.2019

 

25.8.2019

 

31.8.2019

 

1.9.2019

 

7.9.2019

Karate 1 Premier League - Tokyo, Japan

8.9.2019

Karate 1 Premier League - Tokyo, Japan

14.9.2019

 

15.9.2019

 

21.9.2019

Karate 1 Seria A - Santiago, Chile

22.9.2019

Karate 1 Seria A - Santiago, Chile

28.9.2019

 

29.9.2019

 

5.10.2019

Karate 1 Premier League - Moskva, Rusko

6.10.2019

Karate 1 Premier League - Moskva, Rusko

12.10.2019

 

13.10.2019

 

19.10.2019

 

20.10.2019

 

26.10.2019

MS kadetov, juniorov, U21, Santiago, Chile

27.10.2019

MS kadetov, juniorov, U21, Santiago, Chile

2.11.2019

 

3.11.2019

 

9.11.2019

 

10.11.2019

 

16.11.2019

 

17.11.2019

 

23.11.2019

 

24.11.2019

 

30.11.2019

 

1.12.2019

 

7.12.2019

 

8.12.2019

 

14.12.2019

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice,Taliansko

15.12.2019

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice,Taliansko

21.12.2019

 

22.12.2019

 

28.12.2019

 

29.12.2019