OKTÓBER 2018
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Poznámky k uvedeným držiteľom majstrovských STV:

Uvedené STV sú predložené na základe výpisu z protokolov na skúšky STV vo VÚKABU.Menovaní držitelia majstrovských stupňov boli skúšaní vo VUKABU alebo v zahraničí, ktorým na základe podanej žiadosti o  homologozáciu boli získané STV zhomologizované. Pri akýchkoľvek nejasnostiach o tejto problematike je možné konzultovať s preds. ŠTK p. Valentom.Uvedený zoznam majstrovských stupňov bude doplnený do databázy SZK.

 

8.DAN KARATE        
Ladislav KONRÁD od roku 2013 Zen Shotokan Karate do   Košice
7.DAN KARATE        
Július VALENTA od roku 2011 TJ METROPOL Košice  
František KRETOVIČ st. od roku 2018 KK KRETOVIČ Košice   
6.DAN KARATE        
Dušan SARKA od roku xxxx SADU Košice  
5.DAN KARATE        
Peter BOZOGÁŇ st. od roku 2011 KK UNION Košice  
Michal MIHALÍK od roku 2011 TJ Slávia Humenné  
Imrich BÁCSKAI od roku 2012 ŠŠK JUGO Košice  
Peter DOBIÁŠ od roku 2012 TJ Spartak Myjava  
Jozef MACHALA od roku 2012 KK Sabinov    
5.DAN IAIDO        
Marian BARTKO od roku 2018 Hikari dojo Košice    
4.DAN KARATE        
Viliam DEMKO od roku 2007 KK KATSUDO Sabinov  
Eugen LENOROVIČ od roku 2009 TJ METROPOL Košice
Ladislav BRENVASSER od roku 2009 ŠŠK JUGO Košice  
Ladislav BLICHA od roku 2014 KK Kretovič Košice  
Ondrej FICERI od roku 2010 TJ METROPOL Košice  
Jozef SEDLÁČEK od roku 2016 ŠŠK Jugo Košice  
4.DAN IAIDO        
Adriana Nagyova od roku 2018 Hikari dojo Košice  
4.DAN JODO      
Marian Bartko od roku 2018 Hikari dojo Košice  
3.DAN KARATE        
Ľudmila SUKUBOVÁ od roku 2005 KK KRETOVIČ Košice  
Martin BECA od roku 2007 KK TANDEN Košice  
Ľubomír ELIÁŠ od roku 2007 TJ Spartak Myjava  
Dušan SILVÁŠI od roku 2010 AKADEMIK TU Košice  
Ján OLEKŠÁK od roku 2010 TJ METROPOL Košice  
Peter KRETOVIČ od roku 2010 KK KRETOVIČ Košice  
Radomír HATALOVSKÝ od roku 2012 Karate club Trebišov  
Miroslava BÁCSKAIOVÁ od roku 2012 ŠŠK JUGO Košice - GOJU   RYU
Luc RAMIANDRAVOLA od roku 2012 KK UNION Košice  
Ján DUDLÁK od roku 2012 KK UNION Košice  
Marek ZBOROVJAN od roku 2012 KK Sabinov    
Jozef DROBŃÁK od roku 2005 ŠKP Prešov    
Tatiana PANCURÁKOVÁ od roku 2013 ŠKP Prešov    
Peter SCHUSTER od roku 2013 Zen Shotokan Karate do   Košice
Daniel POTOMA od roku 2015 KK KRETOVIČ Košice  
Peter KRCHO od roku 2015 Slávia VŠT Košice  
Rastislav MIKLIČ od roku 2001 KK Junior Prešov  
Štefan DEMKO od roku 2014 TJ METROPOL Košice  
3.DAN JODO        
Adriana Nagyová od roku 2015 Hikari dojo Košice  
2.DAN KARATE        
Peter KRIŽAN od roku 1999 Katsudo Sabinov
Miroslava BÁCSKAIOVÁ od roku 2003 ŠŠK JUGO Košice -   SHOTOKAN
Beáta HASPROVÁ od roku 2001 Club mladých Gojuryu Michalovce
Vladimír ŠOLC od roku 2002 AKADEMIK TU Košice  
Marek CERULA od roku 2007 KK JUNIOR Vranov  
Kvetoslava STRELKOVÁ od roku 2003 SAKURA SHOTOKAN Košice
František KRETOVIČ jr. od roku 2011 KK KRETOVIČ Košice  
Robert VARKONDI od roku 2009 KK KRETOVIČ Košice  
Martin GORDIAK od roku 2009 KK KRETOVIČ Košice  
Michal DUDIČ od roku 2009 KK UNION Košice  
Peter ŠIMKO od roku 2009 KK UNION Košice  
Peter BOZOGÁŇ ml. od roku 2009 KK UNION Košice  
Henrich DUDÁŠ od roku 2009 KK UNION Košice  
Ján KÝPEŤ od roku 2009 KK Bardejov    
Gabriela JASENOVÁ od roku 2010 Club mladých Gojuryu   Michalovce
Jozef ROSIČ od roku 2011 Yugan Snina    
Anton SKLADANÝ od roku 2011 KK Sabinov    
Martin PETRVALSKÝ od roku 2012 KK UNION Košice  
Silvia VIDIMOVÁ od roku 2002 AKADEMIK TU Košice  
Monika BELUŠKOVÁ od roku 1994 AKADEMIK TU Košice  
Bartolomej VAŠKO od roku 2005 KK Kretovič Košice  
Peter KOŽÁK od roku 2015 KK UNION Košice  
Matej ČUCHRAN od roku 2012 KK Kretovič Košice  
Richard ORINČÁK od roku 2006 ŠKP Prešov  
Štefan FEKETE od roku 2009 TJ METROPOL Košice  
Zoltán HOGYA od roku 1998 TJ METROPOL Košice  
Radovan VAŠKO od roku 2016 KK Kretovič Košice  
Jozef RADI od roku 2016 ŠŠK Jugo Košice  
Roman ŠULA od roku 2016 ŠŠK Jugo Košice

 

Stanislav ŠIMKO od roku 2017 KK UNION Košice  
2.DAN IAIDO        
Erika KULCSÁROVÁ od roku 2014 Hikari dojo Košice  
Pavol KORČEK od roku 2014 Hikari dojo Košice  
1.DAN KARATE        
Alena BECOVÁ od roku 2002 KK TANDEN Košice  
Miroslav SABO od roku 2002 KK UNION Košice  
Erik KAŠKO od roku 2005 KK UNION Košice  
Richard TOMASCH od roku 2006 KK UNION Košice  
Radka LIPOVSKÁ od roku 2011 KK UNION Košice  
Maroš SOKOL od roku 2009 KK UNION Košice  
Peter VARGA od roku 2007 KK UNION Košice  
Radoslav CERULA od roku 2002 KK JUNIOR Vranov  
Milan KUROVSKÝ od roku 1999 KK JUNIOR Vranov  
Jozef PETRO od roku 2001 KK JUNIOR Vranov  
Jaroslav HUDACKÝ od roku 2003 KK JUNIOR Vranov  
Peter BLAŠKO od roku 2007 Karate DOJO Pivovarník
Marek NOVACKÝ od roku 2006 KK JUNIOR Prešov  
Lucia RÁCOVÁ od roku 2009 TJ METROPOL Košice  
Barbora BOTÚNOVÁ od roku 2009 TJ METROPOL Košice  
Lucia LANGOŠOVÁ od roku 2009 KK KRETOVIČ Košice  
Karol ŠTOFIRA od roku 2010 KK KRETOVIČ Košice  
Júlia LANGOŠOVÁ od roku 2009 KK KRETOVIČ Košice  
Róbert BRITAŇÁK od roku 2011 KK KRETOVIČ Košice  
Pavol LANGER homolog. 2009 Zen Shotokan Karate Do   Košice
Jana BLICHOVÁ od roku 2000 Slávia CVČ Dúha Humené
Klaudia REFEROVIČOVÁ od roku 1998 Goju kai Prešov    
Július EVELLEY od roku 2011 ŠŠK JUGO Košice  
Alexander HUDÁK od roku 2012 KK Kretovič Košice  
Dominik DOBIÁŠ od roku 2012 TJ Spartak Myjava  
Denis BILY od roku 2012 MšK Vranov n. T.  
Dušan BILY od roku 2012 MšK Vranov n. T.  
Marigona MEHMETI od roku 2013 KK KRETOVIČ Košice  
Peter LIČKO od roku 1999 KK Ippon Malá Ida  
Emil PETRVALSKÝ od roku 2013 KK UNION Košice  
Juraj SROKA od roku 1996 ŠKP Prešov    
Vladimír MUDRÁK od roku 2014 ŠKP Prešov    
Vladimír KANCÍR od roku 1991 AKADEMIK TU Košice   
Milan GOMOLČÁK od roku 1993 AKADEMIK TU Košice  
Viliam SILVÁŠI od roku 1995 AKADEMIK TU Košice  
Igor PRAMUK od roku 1995 AKADEMIK TU Košice  
Anton VARGA od roku 1999 AKADEMIK TU Košice  
Vladimír CHLADNÝ od roku 1999 AKADEMIK TU Košice  
Ivan HNAT od roku 2002 KK Svidník    
Miroslava NOSALOVÁ od roku 2004 KK Sviník    
Michal LACKO od roku 2003 KK Kretovič Košice  
Viktória PILLAROVÁ od roku 2014 KK Kretovič Košice  
Jaroslava BAŇASOVÁ od roku 2014 KK Kretovič Košice  
Dominika KUCHÁROVÁ od roku 2014 KK Kretovič Košice  
Karin KRESTOVÁ od roku 2014 KK Kretovič Košice  
Zuzana SCHWARTZOVÁ od roku 2015 KK UNION Košice  
František VARGA od roku 2015 Katsudo Sabinov  
Ľubomir BLAŽEK od roku 2015 Spartak Myjava  
ĽUbomír ČIERNIK od roku 2000 KK Junior Prešov  
Robert GALEŠTOK od roku 1999 KK Junior Prešov  
Ľubomír MINARIČ od roku 2000 KK Junior Prešov  
Inga GROSSOVÁ od roku 1989 TJ METROPOL Košice  
Viktor VIGLAŠKY od roku 1988 TJ METROPOL Košice  
Štefan SZELEŠ od roku 1998 TJ METROPOL Košice  
Milan ČIŽMÁR od roku 1995    
František GEJZA od roku 1995 TJ METROPOL Košice  
Martina PETRUŠKOVÁ od roku 1994    
Igor NOVÁK od roku 1993 TJ METROPOL Košice  
Denisa LOPATKOVÁ od roku 1993 TJ METROPOL Košice  
Stanislav HAVRAN od roku 1993 SADU Košice  
Slávka VERLÍKOVÁ od roku 1993 TJ METROPOL Košice  
Ladislav IVAN od roku 2009 TJ METROPOL Košice  
Peter ČÍK od roku 2009 TJ METROPOL Košice  
Hanka FEKETEOVÁ od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Karin ĎURČANSKÁ od roku 2014 TJ METROPOL Košice  
Ján VÁVRA od roku 2012 TJ METROPOL Košice  
Ján HRUNČÁK od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Roland BODNÁR od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Ladislav HOGYA od roku 1998 TJ METROPOL Košice  
Miroslav OREČNÝ od roku 1988 ŠKP Prešov  
Františk BOROVSKÝ od roku 2015 TJ METROPOL Košice  
Zdenko ŠČEPANIK od roku 2015  KK Humenné  
Miroslav KRČKA od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Jozef POCH od roku 2006 ŠKP Prešov  
Peter PREVUŇAK od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Rastislav KMEC od roku 2005 TJ METROPOL Košice  
Roman KOŽIARSKY od roku 2004 TJ METROPOL Košice  
Ondrej DVORSKÝ od roku 2004 ŠKP Prešov  
Vladimír DZIAK od roku 2004 ŠKP Prešov  
Peter FERKO od roku 2003 TJ METROPOL Košice  
Adriana NAGYOVÁ od roku 2003 ASAHI Rožňava  
Martin OLEJÁR od roku 2002 ŠKP Prešov  
Kamil KRIVDA od roku 2001 ŠKP Prešov  
Renata ČERNÁKOVÁ od roku 2001    
Ivan BELUŠKO od roku 2006 Zen Shotokan Košice  
Paulína KONRAD od roku 2010 Zen Shotokan Košice  
Tibor BUČEK od roku 2006 Zen Shotokan Košice  
Elena MIŠKOVIČOVÁ od roku 2009 Zen Shotokan Košice  
Norbert KONRAD od roku 2009 Zen Shotokan Košice  
Peter ALIJI od roku 2016 KK Snina  
Lubomir JANURA od roku 2016 ŠŠK Jugo Košice  
Miroslav DRANČÁK od roku 2016 KK Snina  
Jan FUZER od roku 2016 KK UNION Košice  
Milan KLIMÍČEK od roku 2016 KK UNION Košice  
David DOSTÁL od roku 2016 KK Kretovič Košice  
Martin FEDOR od roku 2016 KK Kretovič Košice  
René EXEL od roku 2016 Zen Shotokan Košice  
Alexander MACHAVA od roku 2016 Zen Shotokan Košice  
Michal BAČO od roku 2013 KK Trebišov  
Peter LANGER od roku 2017 Zen Shotokan Košice  
Ján Teodor Gajdoš od roku 2018 ŠŠK JUGO Košice  
1.DAN JODO        
Veronika ŠIMONOVÁ od roku 2013 Hikari dojo Košice  
Erika Kilscarová od roku 2018 Hikari dojo Košice  
1.DAN IAIDO        
Štefan FEČO od roku 2013 Hikari dojo Košice